Медичні халати від виробника

Медичні халати — ця тема відома всім, хто пов'язав своє життя з медициною ще раніше, ніж приступив до навчання, оскільки білий медичний халат і медична шапочка - це головні атрибути урочистого прийому в університет першого вересня. А в деяких спеціалізаціях - це щоденний робочий одяг на все трудове життя.

МЕДИЧНИЙ ХАЛАТ ЖІНОЧІЙ 3501-3
МЕДИЧНИЙ ХАЛАТ ЖІНОЧІЙ 3511G-1
 
МЕДИЧНИЙ ХАЛАТ ЖІНОЧІЙ 3518
МЕДИЧНИЙ ХАЛАТ ЖІНОЧІЙ 3510
  
МЕДИЧНИЙ ХАЛАТ ЧОЛОВІЧІЙ 4507
  
МЕДИЧНИЙ ХАЛАТ ЧОЛОВІЧІЙ 4506
  
МЕДИЧНИЙ ХАЛАТ ЧОЛОВІЧІЙ 4501-TR
 
МЕДИЧНИЙ ХАЛАТ ЧОЛОВІЧІЙ 4504

Медичні халати - все, що ми про них знаємо.

Протягом століть незмінним лідером в гардеробі 95% медичних працівників є медичний халат. Постійні вдосконалення в фешн-індустрії дуже сильно позначилися на зовнішньому вигляді сучасного виробу, але основні вимоги до їх пошиття залишаються стабільними, оскільки медичні працівники все також потребують:
• безпеки;

• практичності;
• комфорту;
• надійності;
• красивого зовнішнього вигляду;
• естетичного задоволення;
• економії часу на догляд.

У даній статті ми проведемо загальну класифікацію медичних халатів Інтернет-магазину «Мой Портной». Медичні халати чоловічі та жіночі,тип тканини, фасони, види застібок, довжина і про багато іншого розповість ця стаття. Ну що ж, приступимо.

Медичні халати за гендерною ознакою.
Медичні халати класифікуються на чоловічі і жіночі. В чому різниця? Чоловічі медичні халати більш вільного крою - зазвичай прямого крою, довгі і в 98% випадків з довгим рукавом. Застібка на праву сторону. Жіночі медичні халати можуть бути різного покрою (приталені, прямого крою, вільного силуету). Довжина рукава найчастіше ¾. Різноманітна довжина. Центральна застібка на ліву сторону.

Медичні халати за конструктивом. Оскільки медичні халати це робочий одяг, то в ньому повинно бути максимально зручно при русі. Вони не повинні сковувати доктора і тим самим приносити незручності в роботі. Тому за технологічними стандартами медичні халати створюються вільного або напіввільного силуету. Але не кожному візуально подобається такий стиль одягу. Саме через це, прислухаючись до побажань споживача, все частіше створюються моделі максимально приталені. У зв'язку з цим з'являються медичні халати різних фасонів відповідно до класифікації силуетів людини. Приталеність медичного халата прямого крою можна здійснити за допомогою додаткових елементів в конструкції або декору (це полупояса, пояси, лацкани і т.п) Їх використовують досить часто щоб зробити моделі більш універсальними, щоб вони підходили для максимальної кількості клієнтів. Це те що стосується жіночої моди. Чоловічі медичні халати відшиваються прямого вільного крою і приталити їх можна тільки за допомогою додаткових елементів в конструкції. Коли Ви купуєте медичний халат в готовому вигляді, то повинні розуміти, що це усереднений розмір. Всі нюанси можна врахувати тільки при індивідуальному пошитті.

Медичні халати за комером. Здавалося б, простий комір, але грає дуже важливу роль при виборі медичного халата. Іноді, щоб виглядати чудово, потрібно поміняти цю маленьку деталь стилю. І це може мати величезний вплив на Ваш професійний зовнішній вигляд. Мало кому відомо, що комір може сильно впливати на образ в цілому. Вид коміра і його декор можуть кардинально змінити зовнішній вигляд людини. Вибір коміра залежить від овалу обличчя і довжини шиї.

Існує три основних типи класифікацій коміра. І кожен з них має безліч різних модифікацій. Розглянемо основні з них.
1. Комір стійка. Найпростіший вид даного коміра це прямокутна стійка. Стійки можуть бути різного ступеня прилягання. Стійка може бути прямостояча, може бути прилегла до шиї або відставати від шиї. Стійка може бути декорована кантом або окантовкою. Може бути подвійна або потрійна стійка, розміщена каскадом. Найчастіше, стійку роблять з фігурними вирізами. У поєднанні з вдало підібраним вирізом горловини, виріб буде виглядати елегантно і привертати увагу оточуючих. Але чи всім підходить стійка комір в медичних халатах? Комір-стійка абсолютно необхідна річ для лікарів, які носять на шиї стетоскоп, оскільки не допускає його контакту з шиєю. Але лікарям, у яких генетикою закладена коротка шия, необхідно звернути увагу на довжину стійки при виборі такого медичного халата.
2. Відкладний комір. Це найсучасніший з трьох стилів комірів. І в даний час це найпоширеніший варіант. Фактично 90% виробляються сьогодні комірів є різновидом відкладного коміра. Відкладний комір відвертається і контактує з верхньою частиною тулуба. Відкладний комір може бути різної форми. Декорований кантом, окантовкою, вишивкою або нанесенням. Відкладні коміри можуть бути подвійними з різноманітними вирізами горловини.
3. Стояче-відкладний комір. Назва стояче-відкладний говорить про те, що частина коміра розташовується паралельно шиї людини (стоїть), а інша частина лежить на верхній частині тулуба. Маючи три найважливіших частини коміра: висоту, кут крил коміра і ширину лежачої частини коміра, ми можемо створювати величезну кількість різновидів. Даний комір також можна декорувати кантом, окантувати, додати елементи вишивки, зробити фігурні вирізи.

Медичні халати за застібкою. Розміщення застібки на медичних халатах може бути центральним, бортовим, заднім і асиметричним. Найдавнішим видом застібки є гудзик прозорий або білий в діаметрі 17,5 мм. Ці застібки були на перших медичний виробах і залишаються лідером для даного виду одягу і сьогодні. Зараз лідерами є білі або прозорі гудзики і кнопка ободок. Цим двом видам застібок приділяється особлива увага з боку покупця і це пояснюється практичністю і універсальністю, не потрібна прив'язка до інших елементів одягу. Короткі медичні халати можна зустріти із застібкою блискавка. Довгі вироби часто не шиються на блискавці і це пов'язано з незручністю в експлуатації. Сьогодні застібку використовують не тільки за прямим призначенням. Застібка на медичних халатах виконує роль декору. Один і той же медичний халат з різними варіантами застібки буде виглядати по-іншому. У зв'язку з цим, все частіше при виготовленні медичних халатів використовують закриті кнопки, кольорові кнопки, кольорові гудзики, декоративні дерев'яні або пластмасові гудзики у вигляді різних тварин, фруктів і ягід. Вибираючи медичний халат з даними елементами декору, уважно продумайте чи буде він гармоніювати з іншими елементами одягу у Вашому образі. За родом діяльності створені медичні халати на зав'язках і липучках. Їх пряме призначення - це рентген-кабінети. Але не тільки. Ці моделі вийшли настільки гармонійні і візуально красиві, що дуже часто користуються попитом серед лікарів інших спеціалізацій.

Медичні халати за накладними карманами. За місцем розташування кишені на медичних халатах можуть розташовуватися всередині і зовні. Найпоширеніший варіант - це дві кишені з боків знизу на рівні сідниць. Але можуть бути найрізноманітні і непередбачувані варіанти розміщення. Медичні халати можуть бути з наступними типами кишень: прорізні, накладні і кишені, розташовані в швах. Найпоширеніша група кишень - це накладні кишені. Їх особливість полягає в тому, що кишеня криється довільної форми і нашивається (накладається) до основного елементу виробу. Це може бути тільки кишеня або накладна кишеня з клапаном. Накладні кишені можна зробити об'ємними за рахунок додаткової конструкції по сторонам кишені, так створюється додатковий простір. Поширеним видом об'ємних накладних кишень є кишеня ліхтарик. Специфіка прорізної кишені в тому, що сама кишеня знаходиться всередині виробу. Зверху розташовується тільки оброблений розріз, клапан або листочка. Кишені даного виду дуже місткі. Гарно оформлена кишеня буде служити додатковим дизайном для виробу. І нарешті, третя поширена група кишень - кишені в швах. Це може бути шов рельєфу або кокетки. Карман у шві максимально прихований.

Медичні халати за наявністю пояса. Основне призначення пояса на медичних халатах полягає в тому щоб відкоригувати приталеність виробу в готовому вигляді на покупці. Оскільки ми з Вами вже говорили про те, що медичні халати відшиваються на усереднену фігуру і всі типи фігур дуже різні, за допомогою пояса медичний халат можна зробити більш вільним або, навпаки, звузити по лінії талії. Різноманітність поясів величезна, крім своєї основної функції пояс ще служить і елементом декору на медичному халаті. Пояс буває цільнокриєний. Такий вид пояса вшивається по спинці в рельєфи. Цей пояс служить більше елементом декору. Якщо Ви захочете приталити вироб або зробити його більш вільним у області талії за допомогою цього поясу, Вам знадобиться звернутися до кравця. Найпоширеніший вид пояса - це полупояса, вони можуть зав'язуватися, зшивати гудзиками і кнопки. Полупояса можуть бути розташовані як на спинці, вшиті в бокові рельєфи, також може бути дві пари полупоясів з боків виробу. З боків виріб можна зав'язати або застебнути на гудзик або кнопку. Полупояса можуть служити елементом декору і прикрашатися гудзиками, кнопками, вишивкою, різними липучками і люверсами. Замість поясу може бути вставлена декоративна резинка, тонка резинка у вигляді корсета, також резинку часто вшивають всередину виробу по спинці або з боків, таким чином приталеність вже регулюється за допомогою натягу резинки. Пояси можуть зав'язуватися як спереду, так і ззаду. Пояс може бути всередині виробу. Крім основного призначення пояс також виконує декоративну функцію. Він надає халатам розмаїтості. Один і той же халат з різними видами поясів може виглядати зовсім по-іншому. І ще один маленький лайфхак: Ви можете купити один халат з декількома поясами і кожен раз експериментувати.

МЕДИЧНИЙ ХАЛАТ ЖІНОЧИЙ 3501
МЕДИЧНИЙ ХАЛАТ ЖІНОЧИЙ 3503
 
МЕДИЧНИЙ ХАЛАТ ЖІНОЧИЙ 3506
МЕДИЧНИЙ ХАЛАТ ЖІНОЧИЙ 3507

Медичні халати за довжиною рукава. Довжина рукава у медичних халатів жіночих може бути короткою, три чверті або довгою. Це основні три варіанти. Але при індивідуальному пошитті можна враховувати і інші побажання. Чоловічі халати медичні в 95% випадків виготовляються з довгим рукавом. За допомогою рукавів також можна надати халату оригінальності та унікальності. Короткий рукав і рукав ¾ можна декорувати складками, вибитими деталями, вишивкою, нашивкою, кантом і окантовкою. Довгий рукав може бути оздоблен різними видами манжет, запонок, ґудзиків, кнопок. Довгі рукава можуть бути також на зав'язках, резинках внизу. У жіночих халатах медичних дуже цікаво виглядає короткий рукав ліхтарик. Рукава також можна прикрасити декоративними вставками з додаткової тканини. Часто виробники експериментують і можна зустріти халати з двома видами рукава. Це може бути медичний халат з довгим рукавом, який можна підвернути до довжини ¾ і застебнути на кнопку або гудзик. Або ж рукав з довжиною ¾, який «легким рухом руки» можна перетворити в халат з коротким рукавом.

Медичні халати по довжині виробу. Згідно ГОСТ довжина медичного халата жіночого становить 103 см., а довжина халата чоловічого становить 109 см. У зв'язку з тим, що не кожному по специфіці роботу потрібна така довжина халата, а також не всім така довжина підходить за типом і конструкцією фігури, виробники пішли назустріч медичним працівникам і тепер халати такої довжини шиють хіба що в тому випадку, де цього вимагають умови роботи. Медичні халати укорочені відшиваються в довжині від 75 до 90 см. Все що коротше вважається медичним блузоном. Якщо раніше доводилося скорочувати халати самостійно, то тепер їх можна купити в готовому вигляді в потрібній довжині.

Медичні халати за складом тканини. Склад тканин для виготовлення медичних халатів на сьогоднішній день найрізноманітніший і залежить від специфіки роботи замовника. Якщо це хірургічний халат для проведення операцій, то він обов'язково повинен складатися з 100% бавовни, щоб доктор був в максимальному комфорті протягом тривалого часу. Для цього не потрібно враховувати момент мнучкості тканини, що дуже сильно присутня в халатах з 100% бавовни. Для лабораторних халатів студентам часто потрібен халат з тканини - 100% поліестер. Але не для всіх. Ті, хто безпосередньо має роботу з реактивами, потребують захисного медичного халату з 100% бавовни. У готовому вигляді медичні халати відшиваються в 90% випадків з тканини 35% бавовна та 65% синтетичні волокна - вироби з такого складу тканини оптимальні для роботи медичного персоналу. Тканина довгий час тримає гарну форму, не пілінгується, добре відпирається і не втрачає колір. В той же час не створює лікарям зайвого дискомфорту, оскільки не парить і приємна до тіла. Під замовлення в нашому Інтернет-магазині «Мой Портной» можна пошити медичні халати з тканини 20% бавовна та 80% синтетичні волокна, з віскози і з домішкою еластану, також 50% бавовни і 50% синтетичні волокна, 100% бавовна, 100% синтетичні волокна. Це ті варіанти, з якими ми давно працюємо. При необхідності можемо підшукати підходящий варіант конкретно під Ваше замовлення.

Медичні халати за щільністю тканини. Щільність тканини для виготовлення медичних халатів може бути найрізноманітнішою і залежить в першу чергу від середовища приміщення, де працюють медичні працівники і від сезону. Максимально зручна щільність для виготовлення даного роду одягу становить - 195 г/м2. Це та щільність, яка не приносить дискомфорт. Але також потрібно звернути увагу на жорсткість тканини. Оскільки в одній і тій же щільності жорсткість може бути різною. Мінімальна щільність тканини з якої можна, але не бажано відшивати вироби за типом медичних халатів, це 76 г/м2. Чому не бажано? Тканина дуже тонка і не буде тримати відповідну форму, також буде світитися і може дуже легко порватися. Оптимальна щільність для виготовлення вважається - 160-165 г/м2. Це та щільність, при якій вироби мають максимально охайний вигляд, відповідають багатьом вимогам: не світяться, погано мнуться, добре відпираються, легкі у відході, не пілінгуються, не жорсткі.

Медичні халати по кольорам. Традиційно вважається, що лікар повинен бути в білому медичному халаті, але цей стереотип давно вже в минулому, на сьогоднішній день кольорова гама медичних халатів величезна. На всі смаки і з урахуванням всіх вимог. Але все ж білий медичний халат залишається лідером. І цьому є своє пояснення. Білий - це ознака стерильності, чистоти, гігієнічності. Кольорові медичні халати зазвичай використовують санітари або медичні сестри. Лікарі часто купують білі медичні халати або медичні халати з декоративними вставками іншого кольору, особливої родзинки додають ще кольорові гудзики в колір канта. Кольорові вставки розташовуються на краю комера медичного халату, на манжетах рукавів, на краю рукава, на краю кишень, рельєфам кокетки з боків. Найчастіше використовується один додатковий колір, максимально допускається три кольори для того щоб халат виглядав гармонійно красивим.

Медичні халати за наявністю декору. Декоративні елементи присутні на 95% медичних халатів, виготовлених в нинішній час. Елементами декору на сучасних медичних халатах служать різні модифікації комерів, рукавів, кишень. Канти і окантовки навколо рукавів, комерів, кишень. Дизайнерське бачення розміщення кольорової гами на даному робочому одязі додало барвистості і краси виробам. Також сучасні медичні халати прикрашають різні варіанти вишивки, нанесення. Часто в якості декору використовують гудзики і декоративні кнопки. Кожен з вище перерахованих методів робить модель унікальною і привабливою.

Купити медичні халати зі знижкою в Інтернет-магазині «Мой Портной» можна скориставшись однією з пропозицій:
⇒ Вигода в кожній покупці.
⇒ Закриті розпродажі.
⇒ Покупай більше - плати менше.
⇒ Бонусна система знижок.
 
7 причин купити медичні халати в Інтернет-магазині "Мой Портной".
Часті акції та вигідні пропозиції;
Дізнатися заздалегідь про наявність;
Без маркетингових пасток;
Зарезервувати товар;
Гарантія кращої ціни;
Отримати товар, не виходячи з дому;
Тільки обдумані покупки.
 
  
МЕДИЧНИЙ ХАЛАТ ЧОЛОВІЧИЙ 4501-1
  
МЕДИЧНИЙ ХАЛАТ ЧОЛОВІЧИЙ 4502-1
  
МЕДИЧНИЙ ХАЛАТ ЧОЛОВІЧИЙ 4502-1
 
МЕДИЧНИЙ ХАЛАТ ЧОЛОВІЧИЙ 4503

У літню спеку, коли з себе хочеться зняти все, медичні працівники все частіше замислюються про те, щоб купити медичний халат літнього варіанту. Часто така покупка закінчується невдачею. У цій статті ми розглянемо основні складності, з якими ви можете зіткнутися, вибираючи літній робочий одяг.

Умовно всі медичні халати можна розділити на три категорії: всесезонні, літні і зимові. У чому ж полягає відмінність літнього варіанту від інших? Медичний халат літнього типу може бути представлений в будь-якому фасоні, з різними типами застібки і комірів. Основна відмінність полягає в тому яка тканина використана для пошиття. Існує велика ймовірність того, що даний медичний халат буде виготовлений з тонкої літньої тканини, щільність який становить 80-130 г/м2. Зазвичай в складі такої тканини - 100% бавовна або ж відсоток бавовни становить більшу частину в відношенні з поліестром. Що стосується зміни в фасоні, то найчастіше такі халати роблять укороченими - вище коліна. Довжина рукава коротка і становить 15-17 см по стандарту. Кольорова гама даних виробів може бути досить різноманітною. Дані медичні халати можуть бути як білого кольору, так комбіновані або кольорові. Останнім часом увійшли в моду медичні халати, при виготовленні вставок яких, використовується тканина з принтом - виглядає дуже оригінально.

Які ж труднощі і наслідки можуть виникнути при покупці даних медичних халатів? На що слід звернути увагу?

1. Мнучість тканини.
Як правило, медичні халати літнього типу виготовлені з тканини, в складі якої великий відсоток бавовни або 100% бавовна. Ця тканина дихаюча і приємна до тіла, але дуже швидко і сильно зминається. Наша порада: купувати халат з тканини, в якій є домішка поліестеру або еластану. Це дозволяє виробу не м'ятися і довго тримати красивий охайний вигляд.

2. Довжина рукава.
Не завжди короткий рукав дозволяється в роботі, що може бути викликано сферою діяльності. Але вирішити цю проблему можна надівши під халат білий гольф з довгим рукавом.

3. Наявність розміру.
Літні медичні халати користуються не дуже великим попитом, тому їх відшивають досить рідко. Якщо ви поставили перед собою завдання все-таки його купити, то можете зіткнутися з проблемою нестачі розмірів. У такій ситуації можна пошити його під замовлення.

4. Корпоративний стиль.
Більшість організацій не вітають співробітників, які надягають халати з коротким рукавом. Тому купуючи медичний халат, треба запитати у керівника про можливість бути присутнім на робочому місці в халаті з коротким рукавом.

5. Прозорість тканини. 
Літня тканина зазвичай легка, це може привести до того, що вона буде просвічуватися. Потрібно буде одягати білу футболку і стежити за кольором нижньої білизни.

6. Практичність.
Досвід і практика показує, що літні халати менш практичні. Найчастіше вибір покупців робиться на користь всесезонного халату, оскільки його можна одягати в будь-який період року і при будь-якій погоді.

Таким чином, ми пройшлися по основним критеріям практичності літніх медичних халатів, а також їх недоліків. Вибір залишається за вами.

МЕДИЧНИЙ ХАЛАТ ЖІНОЧИЙ 3509
МЕДИЧНИЙ ХАЛАТ ЖІНОЧИЙ 3508
 
МЕДИЧНИЙ ХАЛАТ ЖІНОЧИЙ 3515-G
МЕДИЧНИЙ ХАЛАТ ЖІНОЧИЙ 3510G-1
Показати / Приховати фільтр
×
Any questions?
Кошик Товар вилучено Скасувати
  • Немає товарів в кошику.